Müşteri Hizmetleri0 545 814 66 06

Proje Danışma Hattı: 0545 814 66 06

Biz Kimiz?

Ana Sayfa » Hoşgeldiniz » Biz Kimiz?

PALUKS endüstriyel mutfak olarak Projelendirme ,pazarlama,montaj,pazarlama sonrası servis departmanları ile yurtiçine ve yurtdışı projelerine hizmet vermekteyiz.
Her ölçekte ve farklı özellikte proje çözümlerini sizlere çok sayıda seçenek sunarak ve teknoloji alanında öncü, gelişmiş Avrupa markalarını, kaliteyi ve yüksek standardın yanında en ekonomik çözümleri de mekânlarınıza taşıyoruz.
Müşteri memnuniyeti için sadece kaliteli ürünün alıcıya ulaşmasının yeterli olmadığını biliyor; proje, üretim, montaj aşamalarında sürekli iş birliği içinde olmayı ve satış sonrasında yetkin teknik servis sunarak bütünüyle hizmet alacağınızı garanti ediyoruz.
PALUKS hijyen grubu sektördeki uzun deneyimlerini distribitörlüğünü yaptığı dünya çapındaki markalarla (Hobart Kimyasal Grup) her ölçekteki işletme ve projeye hız verebilmektedir.
Endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe uygun maliyetler sunan Paluks Hijyen yüksek standarttaki ürünleri, taviz vermediği kalite anlayışıyla sunmaya devam etmektedir.
Paluks çağdaş ve alternatif çözümleriyle otel, sanayi kuruluşu, sağlık kuruluşları, okullar, restoranlar, fast food, kafeteryalar gibi işletmelere temizlik kimyasalları, kağıt, sarf grubu ürünler sunmaktadır.
Geniş ürün yelpazemiz, gelişerek büyüyen hizmet ağımız, güçlü ve deneyimli ekibimiz, çevreye saygılı, kalite ve hizmette ‘sürekliliği” esas alan politikamızla yeni fikirler deniyor, değişimlere ayak uyduruyoruz.

10 Eylül 2015

İlgili Terimler :

Facebook'ta Biz